zobacz również:

Event Box Concept

nanoBOX. Nowy wymiar eventu

Innowacyjne rozwiązanie oparte na szklanych boxach, które można łączyć i ustawiać w dowolny sposób, praktycznie na każdej powierzchni. Zaprojektowane i wykonane tak, aby każda akcja, w każdym miejscu była wyjątkowa i na najwyższym poziomie

Korzyści
eventBOX nanoBOX mobilna przestrzeń eventowa klasy premium
eventBOX nanoBOX
eventBOX nanoBOX mobilna przestrzeń eventowa klasy premium
eventBOX nanoBOX

Korzyści

funkcjonalność

15, 30 lub 45 m2 nieprzedzielonej przestrzeni, ergonomiczne wymiary, wejście lub wjazd wprost z poziomu podstawy.

Boxy z grupy nano można łączyć i ustawiać w dowolny sposób, praktycznie na każdej powierzchni. Duża powierzchnia przeszklenia wszystkich ścian, od podłogi po sufit - zapewnia nieskończenie wiele opcji obrandowania czy indywidualizacji, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Wbudowana instalacja elektryczna i systemowe, wielowariantowe oświetlenie oraz dostępne wyposażenie stanowią dopełnienie nadzwyczajnej funkcjonalności.

eventBOX

kompleksowość

Zwiększone możliwości adaptacji i wiele możliwości ustawień.

Boxy z grupy nano sprawdzają się idealnie jako mobilne showroomy, pop-up store czy sale wystawowe. Podwyższony sufit i regularna kubatura zwiększają możliwości adaptacji do różnych potrzeb. Szerokie drzwi oraz możliwość zdemontowania bocznych ścian ułatwiają umieszczenie wewnątrz nawet dużych obiektów, np. samochodów.

eventBOX

innowacyjny design

Piękny minimalizm i dopracowane detale.

Najwyższej jakości szkło hartowane na wszystkich ścianach gwarantuje 360° transparentności. Nasz box zapewnia prestiżową przestrzeń, w której możesz się wyróżnić. I z daleka, i z bliska nanoBOX zachwyca elegancją i dopracowaniem.

eventBOX

mobilność

Szybki i lekki transport oraz unikalnie krótki czas montażu.

Ustawienie jednego boxu z grupy nano może trwać mniej niż 30 min. Transport i montaż odbywa się przy użyciu hydraulicznych dźwigów samochodowych, co umożliwia dostęp do większości lokalizacji. 

eventBOX

bezproblemowość

Pełen serwis wszystkich działań związanych z organizacją eventów.

Zamawiając nasz box, nie musisz martwić się o powodzenie imprezy. Zajmiemy się wszystkim - od kreacji po kompleksową i najlepszą obsługę.

eventBOX

Konfigurator eventu

wybierz

nanoBOX 15
  • nanoBOX 15
  • nanoBOX 30
  • nanoBOX 45
  • masterBOX

Wybierz elementy, których potrzebujesz do swojego eventu:

multimedianagłośnienie, monitory i projektory, dostęp do Internetu i obsługa IT
scenografia/elementy wystrojuwg zamówienia Klienta
usługi specjalne
kreacjaw tym kreacja mechaniki eventu
komunikacjabranding, materiały drukowane, działania lokalne i PR
działania reklamoweaktywacja ATL/BTL/Digital, działania PR, dokumentacja fotograficzna
obsługa techniczna i nadzór
nanoBOX 15
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
X

Generuj brief

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi Twojej wizyty na naszej stronie, do otrzymania informacji marketingowych z naszej firmy oraz dla celów o których mówi nasza polityka prywatności, znajdująca się w stopce strony.

Oferta

Zapraszamy do wynajmu boxów z grupy nano – doskonałych na eventy premium dla różnych branż. W ramach oferty przygotowaliśmy pakiety z gotowymi opcjami wyposażenia i wystroju: dla gastronomii, dla biur sprzedaży i dla pop-up stores.

Zamawiając nanoBOX, otrzymujesz gwarancję terminowego montażu i utrzymania pełnej sprawności obiektu w najwyższym standardzie przez cały okres najmu. Asystujemy również przy uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń. Organizujemy i nadzorujemy wykonanie przyłączy oraz montaży powiązanych. Wszelkie usługi składające się na całość eventu dostarczamy zgodnie z zaakceptowaną szczegółową ofertą. Prosimy o uwzględnienie koniecznych terminów i składanie zapytań z odpowiednim wyprzedzeniem.
Jesteśmy do dyspozycji!