zobacz również:

Event Box Concept

masterBOX. Nowy wymiar eventu

Innowacyjna przestrzeń eventowa klasy premium, stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach i lokalizacjach. Pawilon zaprojektowany i wykonany tak, aby każda impreza, w każdym miejscu była wyjątkowa i na najwyższym poziomie.

Korzyści
eventBOX masterBOX nanoBOX
eventBOX masterBOX nanoBOX
eventBOX masterBOX nanoBOX
eventBOX pawilon wystawowy klasy premium

Korzyści

funkcjonalność

90 m2 nieprzedzielonej niczym przestrzeni użytkowej. Idealne wszędzie tam, gdzie brakuje infrastruktury potrzebnej do organizacji imprez i ekspozycji.

Oznacza to mnóstwo miejsca potrzebnego przede wszystkim tam, gdzie brakuje infrastruktury potrzebnej do organizacji imprez i ekspozycji: place w centrach miast, obiekty sportowe, punkty widokowe, tereny zbiorowego wypoczynku, przestrzenie festiwali plenerowych itp.

eventBOX pawilon wystawowy klasy premium

kompleksowość

Nieograniczone możliwości adaptacji z gwarancją najwyższego standardu niezależnie od rodzaju imprez.

Multifunkcyjny pawilon może pełnić rolę centrum prasowego lub konferencyjnego, sali multimedialnej, elitarnej strefy dla VIP-ów albo np. miejsca, w którym przeprowadzane są pokazy i degustacje. Zawsze w standardzie premium.

eventBOX pawilon eventowy

innowacyjny design

Przełomowa pod względem estetyki forma harmonijnie wpisująca się w każdą przestrzeń.

Transparentna forma masterBOX nie tylko pozwala na maksymalne wyeksponowanie brandingu, ale także nie dominuje wizualnie nad otoczeniem i gwarantuje ponadstandardowy wygląd w połączeniu z najwyższym bezpieczeństwem. Dzięki temu bez problemu może stanąć nawet w miejscach objętych nadzorem konserwatorów zabytków czy plastyków miejskich

eventBOX kontener eventowy klasy premium

mobilność

Łatwy transport i szybki montaż dzięki unikatowej, rozsuwanej konstrukcji.

Pawilon został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeby szybkiego i prostego transportu za pomocą dwóch TIR-ów. Przed rozłożeniem ma wymiary klasycznego 12-metrowego kontenera, a jego montaż polega jedynie na wysunięciu z centralnej części dwóch "szuflad".

bezproblemowość

Pełen serwis wszystkich działań związanych z organizacją eventu.

Zamawiając masterBOX, nie musisz martwić się o powodzenie imprezy. Zajmiemy się wszystkim - od kreacji i pozyskania wymaganych zgód, poprzez wykonanie i zabezpieczenie eventu, po kompleksową i najlepszą obsługę.

eventBOX pawilon eventowy

Konfigurator eventu

wybierz

masterBOX
  • masterBOX
  • nanoBOX 15
  • nanoBOX 30
  • nanoBOX 45

Wybierz elementy, których potrzebujesz do swojego eventu:

multimedianagłośnienie, monitory i projektory, dostęp do Internetu i obsługa IT
scenografia/elementy wystrojuwg zamówienia Klienta
usługi specjalne
kreacjaw tym kreacja mechaniki eventu
komunikacjabranding, materiały drukowane, działania lokalne i PR
działania reklamoweaktywacja ATL/BTL/Digital, działania PR, dokumentacja fotograficzna
obsługa techniczna i nadzór
masterBOX
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
X

Generuj brief

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi Twojej wizyty na naszej stronie, do otrzymania informacji marketingowych z naszej firmy oraz dla celów o których mówi nasza polityka prywatności, znajdująca się w stopce strony.

Oferta

Zamawiając masterBOX, otrzymujesz gwarancję terminowego montażu i utrzymania pełnej sprawności obiektu w najwyższym standardzie przez cały okres najmu. Asystujemy również przy uzyskaniu wszelkich niezbędnych pozwoleń. Organizujemy i nadzorujemy wykonanie przyłączy oraz montaży powiązanych. Wszelkie usługi składające się na całość eventu dostarczamy zgodnie z zaakceptowaną szczegółową ofertą. Prosimy o uwzględnienie koniecznych terminów i składanie zapytań z odpowiednim wyprzedzeniem. Jesteśmy do dyspozycji!